יעוץ אישי

 

                                           תזכרו – יש לכם השפעה על הזוגיות שלכם.

 

אם הזוגיות שלכם לא מסבה לכם אושר, או אם אתם מתקשים ליצור זוגיות בכלל, הגעתם למקום הנכון. מתוך הניסיון המקצועי שלי, אוכל לאבחן את מערכות היחסים שלכם, להבין מה חסר ולהדריך אתכם כיצד לתקן ולשפר אותן.

 

כשהצד השני לא רוצה לבוא לטיפול
תתפלאו, אבל לא חייבים להגיע לטיפול זוגי עם בני הזוג. במקרים רבים אפשר לפתור בעיות ביחסים, בטיפול אישי ופרטני. כך שגם אם בן/ בת הזוג שלכם אינם מעוניינים להגיע לטיפול – יש מה לעשות! אני יודעת "לראות" ולתרגם עבורכם את בני הזוג שלכם, גם כשהם לא נמצאים בחדר. בעזרתי תוכלו להבין מה הם צריכים מכם – כדי לתפקד טוב יותר עם עצמם ואיתכם. תוכלו לטפל במקומות בהם אתם טועים או מוכנים לקבל התנהגויות שאינן מקובלות עליכם וללמוד איך מתנהלת זוגיות בריאה ומאוזנת. בדרך כלל כאשר בני הזוג שלכם יראו שיפור הם ישתכנעו להגיע.

 

זה לא את/ה זה אני

צריך אומץ כדי להודות שמערכת היחסים לא צולחת גם בגללנו ולא רק בגלל הצד השני. זה דורש התבוננות פנימה, הודאה במצב הקיים, ומאמץ לשינוי. אך המאמץ הזה משתלם כי בסופו של דבר הוא מאפשר לנו לחיות בשלום עם עצמינו ועם היקרים לנו מכל. בפגישות נוכל לעבוד על הפגיעות ההיסטוריות שלכם ואיך הן ממשיכות להשפיע עליכם ועל בני הזוג שלכם. תקבלו כלים ומודעות איך להעלות את הערך העצמי שלכם ולהפוך ליותר אטרקטיביים כך שתוכלו לתפקד ברוגע וביטחון בקשר הזוגי שלכם.

 

 

 

"הגעתי לאסתי מיואש, אחרי משבר בזוגיות שלנו. ידעתי שזו הייתה אשמתי, אבל רציתי מאוד לתקן את המצב. אשתי לא הייתה מוכנה להגיע לייעוץ זוגי. אסתי הנחתה והדריכה אותי איך לפעול וחיזקה אותי. היא הצליחה להעביר לי את התסכול והכאב של אשתי ולימדה אותי איך להתנהג כדי לצאת מהמשבר."   ק' ראשון לציון

 

 
אהבה זה כואב?
לעיתים מגיעים אלי מטופלים, אשר מתקשים ליצור מערכת יחסים מסיבות רבות – פחד ממחוייבות, פחד נטישה, חוסר אמון וערך עצמי, ועוד קשיים רגשיים, שניתן לטפל בהם. יחד ניתן להגיע לתוצאות שיביאו לשינוי חיובי ומציאת זוגיות. בטיפול נעבוד יחד על הקשיים הרגשיים שלכם והדרך בה אתם מתנהגים בתוך הקשר, ונבין מה גורם לכם לאבד את עצמכם בתוכו. מתוך ההבנה נלמד כלים שיאפשרו לכם לפעול בצורה טובה. תוכלו להצליח למצוא את הזוגיות הנכונה והמתאימה לכם ולהיות נאהבים.
    

                                                   אל תתמודדו לבד – התקשרו ונצליח יחד!
 
 

 

 

 

 

יעוץ אישי