טיפול זוגי

           

 

 

המטרה של טיפול זוגי מבחינתי היא להוציא אתכם ממצב של משבר למצב של זוגיות תומכת ואוהבת.

פתאום הכול יראה לכם פשוט, תוכלו לקבל את מה שאתם צריכים בקלות ובלי מריבות.

 

 

זוגות רבים מגיעים אלי במצב של נתק בתקשורת, מריבות, מצוקה רגשית, משבר אמון, חלקם מרגישים מוחלשים מול בני הזוג שלהם ועם הפחד שלא יצליחו לשרוד את החיים יחד. וכן, יש גם בושה וחשש מפנייה לייעוץ זוגי. רוב הזוגות עושים שינוי מדהים ופשוט מרוויחים את הזוגיות שלהם מחדש.

 

 

טיפול זוגי ממוקד

 

אחרי שנים רבות כמטפלת זוגית וניסיון עם כול סוגי המשברים אני יודעת שייעוץ זוגי חייב לתת עזרה מיידית, אין זמן לטיפול שנמשך חודשים ארוכים, אתם זקוקים להקלה, רגיעה ולהחזיר הזוגיות למסלול של תקשורת וקירבה. לכן ייעוץ זוגי ממוקד נוצר כדי ליצור בירור מהיר של הבעיות העכשוויות שאתם מתמודדים איתם ומתן כלים מעשיים אשר יצרו שינוי מהיר ואפקטיבי.

 

 

 

מה קורה במהלך פגישה

 

כבר מהפגישה הראשונה תוכלו להציף את כל מה שלא עובד לכם, ניצור חיבור, נזהה יחד מה גורם לכל אחד מכם להתנהג ולהגיב בצורה שפוגעת בכם.
נדבר על הפערים שנוצרו ביניכם ונמצא מה כל אחד מכם צריך כדי לקבל תחושת בטחון והערכה. תרגישו שסוף סוף אתם יכולים לדבר על מה שכואב לכם מבלי להיגרר למריבות, בנוכחותי תוכלו להעביר לבני הזוג שלכם את כול מה שלא הצלחתם להעביר בכול השיחות שלכם. יחד נמצא פיתרון לקשיים שאתם מתמודדים איתם בחיי היום יום, בתקשורת, בהתנהלות, בקבלת חום, הערכה והתחשבות ובבניית אמון הדדי.
והכי חשוב, תלמדו את שיטת המאסטרים, מה עושים המאסטרים במערכות יחסים שהופך את הזוגיות שלהם למוצלחת וכייפית לאורך שנים. היא מבוססת על 4 המרכיבים החשובים ביותר להצלחה של מערכות יחסים, ושלושת הטעויות שהורסות ופוגעות בקשר.

תוך כדי הטיפול הזוגי ובין הפגישות תתחלו לראות את השינוי קורה, יהיה לכם קל לתקשר, הרצון לעשות דברים יחד יגדל והזוגיות שלכם תתחזק ותהיה עמוקה יותר.

 

 

 לגלות את עצמכם מחדש

 

ההתמחות שלי בטיפול זוגי לימדה אותי שלכל זוג יש את הDNA המיוחד לו עם כול מה שהוא עבר יחד ולחוד. אני יודעת להתאים את הטיפול הזוגי, שיהיה תפור עבורכם ויוציא אתכם מהמצבים שאתם נופלים בהם שוב ושוב. אחד הדברים המדהימים שקורים בטיפול זוגי הוא פרימת הפלונטר הזוגי והדרך לגלות את עצמכם מחדש, בעזרתי נחשפים דברים שלא ידעתם, נוצרים רגעים מרגשים והבנה של מי שאתם ומה אתם צריכים. מתוך הכאב והריחוק נולדת התקווה לזוגיות טובה יותר. כל פעם מחדש אני מתרגשת לראות את הקסם קורה.

 

זה לא תמיד יהיה קל, אבל עם הכלים שתקבלו, הרצון שלכם והליווי הצמוד שלי, אתם תצליחו.

 

.

"באנו אלייך לאחר משבר, יצאנו מאושרים שהצלחת לעזור לנו ללטש את מה שיש. הפגישות עלו מעל למצופה ושחררו פקק שבלעדייך לא היינו יודעים אפילו להגדיר אותו. תוך 5 פגישות הצלחת לשנות ב180 מעלות. תודה רבה רבה."

ח' ומ' תל אביב

 

 

.

 

 

 

 

טיפול זוגי