אודות

 

נעים מאד,
שמי אסתי גרין, אני מטפלת זוגית ואישית למעלה מ-10 שנים. את השכלתי בעולם הפסיכולוגיה והטיפול הזוגי רכשתי בלוס אנג'לס, ארה"ב.
עם סיום לימודיי, פניתי לממש את התשוקה האמיתית בחיי – עזרה וליווי לזוגות ויחידים במשבר, והקניית חווית טיפול חיובית, ערכית ומעצימה לכל מי שמגיע אלי.
כשהמקצוע והחיים נפגשים
לפני מספר שנים חוויתי על בשרי משבר גירושין קשה. אני מכירה היטב את תחושות השבר, הכעס והתסכול שחווים זוגות הנמצאים במשבר. בתחילת התהליך הייתי מדוכאת ומבולבלת, כשבתוך הכאוס הזה הייתי צריכה גם לעשות החלטות מהותיות וגם להמשיך לתפקד ולתמוך בילדים. עשיתי הרבה החלטות שגויות עד שמצאתי את המטפלת שעזרה לי לאסוף את עצמי, להתמודד ולהתחיל לבנות את עצמי מחדש. לאחר שיצאתי מהמשבר והתחלתי חיים חדשים, החלטתי לבחור בטיפול זוגי מתוך תחושת שליחות כנה. ולהקדיש את חיי המקצועיים לסיוע לזוגות במשבר. המטרה שלי היא לתת לזוגות את התקווה והכלים לצאת מהמשבר, להפחית את מקרי הגירושים שכל כך שכיחים בתקופתנו, ובמקרים שבכל זאת יסתיים הייעוץ הזוגי בהחלטה להיפרד – לדאוג שתהליך הפרידה יהיה אנושי ומתחשב וההחלטות שנבחר יהיו לטובת שני הצדדים והילדים.

מטופלי מעידים כי הם חשים שהם נמצאים בידיים טובות ומבינות, מתוך תחושת ביטחון זו, הם מתמסרים לתהליך ונותנים לי להוביל אותם במקצועיות להיחלצות מהמשבר.

 

טיפול זוגי משולב רגש לצד פרקטיקה
ייעוץ זוגי, לטעמי, לא אמור להיות ארוך מתיש ויקר. ניתן לפתור את המשבר ביניכם בסדרה של 6-10 מפגשים זוגיים ואישיים. 

שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי משלבת טיפול פסיכולוגי רגשי מעמיק ובמקביל הכוונה מעשית ופרקטית המיושמת לחיי היום יום. השיטה מבוססת על ההבנה בצורך שבמקביל להצפת כאב, והטיפול בהפגיעה, זקוקים בני הזוג להכוונה מעשית ופרקטית אשר תיתן להם את הכלים והדרך לשיפור התקשורת, שינוי דפוסי ההתנהגות ושיקום היחסים.

 

הבית שלכם לזוגיות בריאה יותר

הקליניקה שלי היא מקום חם, אינטימי ומקבל, בו אני עובדת עם מגוון מטופלים – החל מזוגות צעירים בתחילת הדרך, זוגות במשבר וגם בני זוג המגיעים לבד – כאשר מטרת הטיפול הזוגי היא ליצור שינוי חיובי לתווך ארוך בחיי הזוגיות שלהם. בכולם אני מטפלת במסירות, במקצועיות, ב"גובה העיניים" וללא שיפוטיות.

המטרה שלי כמטפלת זוגית, היא לעזור לכם להגיע לתוצאות במהירות האפשרית כדי לפתור את המשבר בגללו הגעתם. תוכלו למצוא אצלי מקום בטוח להציף את כל מה שלא עובד עבורכם, ולהתחיל דרך חדשה לתקשורת בריאה וטובה יותר.

 

זוגיות אוהבת ותומכת משפיעה על כל תחומי החיים, ולהפך.
אל תישארו לבד.
אני מזמינה אתכם ליצור קשר, ולצאת יחד איתי למסע מעצים ומרתק לשיקום הזוגיות שלכם.

 

 

 

 

 

אודות