ייעוץ לאחר בגידה

 

"כל עוד הנר דולק, אפשר לתקן"

– רבי ישראל ליפקין מסַלַנְט –

 

על אף הפגיעה הקשה משבר בגידה לא חייב להסתיים בגירושים

         אני מכירה את הדרך ואוביל אתכם צעד אחר צעד – יחד נצא מהמשבר למקום טוב יותר

 

בגידה היא משבר עמוק ביחסים ואירוע מטלטל נפשית. הצד הנבגד חש כעס, עלבון, השפלה, אכזבה ופגיעה קשה באמון – כל אלו מובילים אותו לרצון להתרחק מבן הזוג הבוגד. במקרים מסוימים, הצד שבגד ינסה לייצב את הזוגיות, לפצות את הצד הנבגד בכל דרך אפשרית תוך ניסיון להבין מה הניע אותו לבצע את הבגידה. אולם כל עוד הפגיעה והבעיות הנמצאות ביחסים נותרו בעינן – בני הזוג ממשיכים לחוות תחושת קרע בקשר, קושי רב בשיקום האמון והיחסים, והעמקה של הריחוק ביניהם. בהנחה שרוצים לשקם, לתקן ולשפר את היחסים – זה בדיוק הזמן הנכון להגיע יחד לייעוץ זוגי.

 

ייעוץ זוגי לאחר בגידה – 5 פרמטרים להצלחה
טיפול זוגי לאחר בגידה הוא בהחלט מורכב ורגיש. במהלך הטיפול, אנו נעבוד על חמישה פרמטרים אשר ישפרו פלאים סיכויי הצלחתכם להיחלץ מהמשבר:
 

1. לקיחת אחריות על הבגידה.
2. הכרה בפגיעה ובהשלכותיה על הצד שנבגד.
3. הבעת רצון משותף להישאר יחד.
4. מוכנות להשקיע ולתקן את הזוגיות.
5. המהפך – הפיכת הזוגיות לטובה יותר מבעבר

 

איך מתמודדים עם זה?
זוגות רבים בהם טיפלתי צלחו את המשבר שנוצר כתוצאה מהבגידה, ואף הפכו את הזוגיות לטובה מאי פעם. במהלך סדרת מפגשים אישיים וזוגיים תקבלו אבחנה מקצועית אודות הדרך המומלצת עבורכם לשיקום הזוגיות, ותגבשו החלטה משותפת כיצד לפעול בצורה שקולה – עבורכם ועבור המשפחה שלכם. בטיפול נייצב את המצב הרגשי, נטפל בפגיעה ותקבלו כלים להתמודדות, שיקום ויציאה מהמשבר הזוגי אליו נקלעתם.
המפגשים משלבים טיפול פסיכולוגי-רגשי עמוק לצד הנחייה מעשית, אשר יחד מובילים לתוצאות יישומיות מהירות. ההכוונה והתמיכה שתקבלו בדרך לפתרון המשבר הופכים את הטיפול למפגש מעודד ומלא תקווה.

 

"הגענו לאסתי לאחר 23 שנות נישואין מלאי עליות ומורדות, כניסיון אחרון לפני פרידה. צד אחד נבגד ופגוע וצד שני אינו מאמין ביועצים.
היכולת של אסתי לאסוף אותנו, להדריך אותנו ולהחזיר לנו את הזוגיות שאבדה, הייתה מדהימה. חזרנו לאהוב, לשתף ובעיקר לרצות להיות יחד. בלעדיה לא  היינו מצליחים."
ת' פ'
2014

 

ייעוץ לאחר בגידה