ייעוץ זוגי

 

              מערכת יחסים טובה ואוהבת היא הגורם המשמעותי ביותר לאיכות ושמחת החיים שלנו

 

פעמים רבות, הנטייה הטבעית שלנו היא לחשוב שהזמן יעשה את שלו והבעיות ייפתרו מעצמן. אך למעשה, כאשר לא פונים לטיפול זוגי בזמן הבעיות עלולות להחריף ואף להרוס באופן בלתי הפיך את הקשר בין בני זוג. מחקרים בתחום מצביעים על עובדה פשוטה: ככל שמקדימים לטפל במשבר, כך גדלים הסיכויים להיחלץ ממנו.

 

                                   אל תישארו לבד! אזרו אומץ, קחו יוזמה, ופעלו לפתור את המשבר.

 

מה קורה במהלך המפגש?
כבר מהפגישה הראשונה נתחיל להבין יחד מה גורם לכל אחד מכם להתנהג או להגיב בצורה מסוימת, נבחין בפערים בתפיסות העולם והאמונות שלכם, נמצא מה כל אחד מכם צריך כדי לקבל תחושת בטחון והערכה ובמקביל נחדד גם את החוזקות הקיימות במערכת הזוגית והיכולת שלכם לתפקד כצוות מנצח.

 

מטרת הייעוץ הזוגי היא לטפל בסיבות לקושי שכל אחד מכם חווה, ולבנות מערכת זוגית אוהבת, תומכת ומספקת. בכול פגישה תגלו דברים חדשים על עצמכם ועל בני הזוג שלכם ופתאום הכול יראה לכם פשוט ומעשי. תוכלו לתקשר ולקבל את מה שאתם צריכים ללא מלחמות.

 

לשמחתי, ביכולתי ליצור חיבור מידי עם בני הזוג, גם עם הסקפטים שבהם. הגישה שלי מבוססת על מסירות לתהליך, מקצועיות, אווירה אינטימית ואמפתיה – מה שמוביל לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

 

 

היתרון של טיפול משולב
לאורך שנות עבודתי וניסיוני, פיתחתי טיפול משולב הפונה הן לרגש והן לפרקטיקה מעשית. לצד בחינת ההיסטוריה הזוגית והאישית, אנו נתמקד בשינוי ההווה ובהקניית כלים לעתיד טוב יותר. הטיפול הרגשי מטרתו לבדוק את אירועי העבר והסיבות שהובילו אתכם להגיע לטיפול. רק לאחר שניתן מקום לכאב, נעבד ונכיר בפגיעות, תהיו בשלים להתקדם לשלב הפרקטי – שיפור התקשורת, שינוי דפוסי ההתנהגות ושיקום היחסים. טיפול רגשי ללא החלק המעשי עלול להיות ארוך ויקר, ומאידך אימון ללא טיפול רגשי עלול להיות טכני, ולא "מחזיק" לאורך זמן. השילוב בין השניים הוא ללא ספק נוסחה מנצחת לטיפול אפקטיבי יותר, קצר יותר, וכזה הנותן מענה רגשי ויישומי לטווח הארוך.

אם אתם מוצאים את עצמכם לא מפסיקים לריב, מוצפים ברגשי כעס, תסכול או ריחוק רגשי, מתלבטים לגבי המשך או טיב הקשר או רוצים לקבל כלים לזוגיות טובה יותר – אל תישארו לבד.

 

השיבו לחייכם את האינטימיות והאהבה
המפגשים בינינו מתבצעים במרחב נעים ומוגן, בו תוכלו להרגיש בטוחים להציף בפניי ובפני בני הזוג שלכם את מצוקותיכם מבלי להיסחף לריבים וצעקות, ולהגדיר את הציפיות שלכם מהתהליך ומהקשר. תהליך הייעוץ יעניק לכם כלים יישומיים להתמודדות עם קשיים ומריבות. לאורך המפגשים תלמדו להקשיב מבלי להתגונן או לתקוף, להימנע ממשחקי אגו, להתמודד עם מריבות, לסייע אחד לשני להיחלץ ממצבים של כעס והסתגרות, להחזיר את האינטימיות והחום ולהתנהל כצוות במטלות החיים. שינויים אלו בהתנהגותכם ישפרו את הרגשתכם, יחזקו את הביטחון שלכם האחד כלפי השני וישיבו לחייכם את האינטימיות והאהבה.

 

                  אני מזמינה אתכם ליצור קשר, ולעשות עוד צעד בדרך לשיקום הזוגיות שלכם.

 

באנו אלייך לאחר משבר, יצאנו מאושרים שהצלחת לעזור לנו ללטש את מה שיש. הפגישות עלו מעל למצופה ושחררו פקק שבלעדייך לא היינו יודעים אפילו להגדיר אותו. תוך 5 פגישות הצלחת לשנות תודעה ב180 מעלות. תודה רבה רבה. ח' ומ' תל אביב

 

 

 

 

 

ייעוץ זוגי