טיפול זוגי

             

מערכת יחסים טובה ואוהבת היא הגורם המשמעותי ביותר לאיכות ושמחת החיים שלנו

 

המטרה של טיפול זוגי מבחינתי היא להוציא אתכם ממצב של משבר למצב של זוגיות אוהבת ותומכת.

בכל פגישה תגלו דברים חדשים  על עצמכם ועל בני הזוג שלכם ופתאום הכול יראה לכם פשוט ומעשי.

תוכלו לתקשר ולקבל את מה שאתם צריכים ללא מלחמות.

 

 

 

זוגות רבים הגיעו אלי במצב של נתק בתקשורת, מריבות, מצוקה רגשית ופחד שלא יצליחו לשרוד את החיים יחד. וכן, גם בושה וחשש מפניה לייעוץ זוגי. האומץ לעשות את הצעד הראשון הוכיח שאפשר גם אחרת.

 

אני מאמינה שייעוץ זוגי חייב לתת עזרה מיידית, אין זמן לטיפול שנמשך חודשים ארוכים, חייבים ליצור הקלה, רגיעה והחזרת הזוגיות למסלול של תקשורת וקירבה. לכן ייעוץ זוגי ממוקד נוצר כדי ליצור בירור מהיר של הבעיות העכשוויות שנוצרו ומתן כלים מעשיים אשר יצרו שינוי מהיר ואפקטיבי.

 

מניסיוני, כבר בפגישה הראשונה תרגישו הקלה, העובדה שאתם כבר לא לבד מרגיעה. אני כמטפלת זוגית מאפשרת מקום בטוח להציף הכול, עושה סדר, מנחה איך לתקשר, איך לפתור קונפליקטים ולצאת ממריבות, מה לעשות ומה לא לעשות ומכוונת ליציאה מהמשבר ושיקום היחסים.

הרי המטרה היא להישאר יחד ולחיות טוב.

 

לאחר שהמשבר חולף, במידה וצריך ניתן להמשיך את הטיפול הזוגי, לבדוק את הסיבות הרגשיות ומשקעי העבר שמובילים להתנגשות ומריבות וליצור תפישה של זוגית משתפת ותומכת.

 

 

מה קורה במהלך הפגישה?

כבר מהפגישה הראשונה תוכלו להציף את כל מה שלא עובד לכם, נזהה יחד מה גורם לכל אחד מכם להתנהג ולהגיב בצורה מסוימת.
נבחין בפערים בתפיסות העולם שלכם ונמצא מה כל אחד מכם צריך כדי לקבל תחושת בטחון והערכה. תרגישו שסוף סוף אתם יכולים לדבר על מה שכואב לכם מבלי להיגרר למריבות, בנוכחותי תוכלו להעביר לבני הזוג שלכם את כול מה שלא הצלחתם להעביר בכול השיחות שלכם. יחד נמצא פיתרון לקשיים שאתם מתמודדים איתם בחיי היום יום, בתקשורת, בהתנהלות, בקבלת חום, הערכה והתחשבות ובבניית אמון הדדי.
בסיום הפגישה תקבלו הנחיות מעשיות של "לעשות ו"לא לעשות" כדי להרגיע את המשבר ולהתחיל ליצור שינוי.

 

היתרון של טיפול זוגי משולב
לאורך שנות עבודתי וניסיוני, פיתחתי טיפול זוגי משולב הפונה הן לרגש והן לפרקטיקה מעשית.
הטיפול הרגשי מטרתו לטפל בפגיעות שהביאו למשבר, כדי שתוכלו לחזור לעצמכם ולפעול ממקום חזק ולא ממקום פגוע.
הצד הפרקטי – ייתן לכם כלים לשיפור התקשורת, שינוי דפוסי ההתנהגות ושיקום היחסים.
השילוב בין השניים הוא נוסחה מנצחת לטיפול אפקטיבי שיחזיק לאורך שנים.

 

השיבו לחייכם את האינטימיות והאהבה
המפגשים בינינו מתבצעים במרחב נעים ומוגן, בו תוכלו להרגיש בטוחים להציף בפניי ובפני בני הזוג שלכם את מצוקותיכם מבלי להיסחף לריבים וצעקות, ולהגדיר את הציפיות שלכם מהתהליך ומהקשר.
ייעוץ זוגי יעניק לכם כלים יישומיים להתמודדות עם קשיים ומריבות. לאורך המפגשים תלמדו להקשיב מבלי להתגונן או לתקוף, להימנע ממשחקי אגו, להתמודד עם מריבות, לסייע אחד לשני להיחלץ ממצבים של כעס והסתגרות, להחזיר את האינטימיות והחום ולהתנהל כצוות במטלות החיים. שינויים אלו בהתנהגותכם ישפרו את הרגשתכם, יחזקו את הביטחון שלכם האחד כלפי השני וישיבו לחייכם את האינטימיות והאהבה.

 

אם אתם מוצאים את עצמכם לא מפסיקים לריב, מוצפים ברגשי כעס, תסכול או ריחוק רגשי ורוצים לקבל כלים לזוגיות טובה יותר – אל תישארו לבד.
אזרו אומץ, קחו יוזמה, ופעלו לפתור את המשבר.

 

באנו אלייך לאחר משבר, יצאנו מאושרים שהצלחת לעזור לנו ללטש את מה שיש. הפגישות עלו מעל למצופה ושחררו פקק שבלעדייך לא היינו יודעים אפילו להגדיר אותו. תוך 5 פגישות הצלחת לשנות תודעה ב180 מעלות. תודה רבה רבה. ח' ומ' תל אביב

טיפול זוגי